Dous anos de Nave 1839. Expo colectiva de carteis.

06
ago
Dous anos de Nave 1839. Expo colectiva de carteis.
19:00 - 00:00

Coa ocasión dos dous anos dende a apertura da asociación facemos un repaso a súa andadura no eido gráfico, e recopilamos unha pequena mostra con algúns dos carteis que artistas locais e galegxs vinculadxs á Nave fixeron para a asociación ao longo deste tempo.

A exposición estará no Café Universal (Rúa San Andrés, 1) dende o domingo 6 de agosto ata finais de mes. É dicir: a xente que veñades ó Autobom, ó Noroeste ou ó Viñetas a tedes ao lado.

A inauguración será o domingo 6 a partir das 7 da tarde.

Con traballos de:

Álvaro López – http://www.instagram.com/eisentharg469
Bea Lema – http://www.bealema.com/
Brais Remeseiro – http://luscoefusco13.es/
Camila Viéitez – http://camilavieitez.tumblr.com/
Cristina Veiga Fraudes Weima – http://www.frauveima.com/
Alejandro Gaudino – http://elgaudo.tumblr.com/
Jano Ilustra – http://www.janoilustra.com/
Leo Sousa – http://www.leosousa.com/
Luis Sendón · Illustration & design – http://www.sendonluis.com/
Martin Romero – http://www.martinromero.es/
Mateo Alvarellos – http://mateoalvarellos.tumblr.com/
Nando Vázquez – http://nandovazquez.wordpress.com/
Roque Romero – http://www.roqueromero.com/
Rubén Domínguez – http://cargocollective.com/rubendominguez
Santi Zubizarreta Santi Seta – http://santi-z.tumblr.com/
Sara Roca – http://saraduplenty.tumblr.com/
Uxía Pin – http://www.uxiapin.com/
Xulia Pisón Xulia Saltacharcos – http://xuliape.tumblr.com/
Yuraq Walla – http://facebook.com/yuraqwalla

Cartaz da expo: Leo Sousa